פרוייקטים

הרכבת

שכונת הבקעה, ירושלים

 

שימרנו מבנה עתיק בן עשרות שנים ויצרנו ממנו ווילה פרטית יפיפייה בסגנון רטרו. כל התשתיות בבית הוחלפו, הקירות הפנימיים נבנו מחדש וכמובן איתם כל עבודות הגמר והסיומות המיוחדים. יצרנו מחדש את קשתות האבן מעל החלונות והפתחים, חיפינו את הבית והחצר והוספנו אלמנטים עיצוביים מלאי השראה.

גדעון

שכונת בקעה, ירושלים

 

את פרויקט גדעון ביצענו ב-2007. קיבלנו מבנה עתיק בן 1,500 מ"ר לשימור, שיפוץ וחלוקה. יצרנו ממנו שני קוטג'ים ופנט קוטג' יוקרתיים במיוחד. עבודות הגימור נעשו ביצירות אבן מורכבות ומרהיבות עין. החלונות המעוטרים והמרפסות הרחבות חושפים נוף פנורמי אל רבדיה הנמוכים של ירושלים.

אתר הנצחה לזכר עולי אתיופיה

הר הרצל, ירושלים

 

קהילת יהודי אתיופיה מנתה עשרות אלפים שרבים מהם חרפו את נפשם לחונן את ארץ ישראל ונספו במהלך המסע המפרך. אתר ההנצחה שואף להנציח את מסירותם וכמיהתם של העולים לציון. עבודות הפיתוח כללו בנייה באבן של בקתות דמויות קש, אנדרטאות וארכיטקטורה נדירה. הפרויקט זכה במקום השלישי בתחרות אדריכלות נוף

מולכו

שכונת רחביה, ירושלים

 

הקמנו מתחם מגורים בן חמש יחידות דיור בתוך מבנה ישן וקסום. הפרויקט כלל הנחת תשתיות, שימור ושיקום המבנה, עבודות גמר אקסלוסיביות מורכבות, בניית גרמי מדרגות מעוצבים והוספת מעלית.

אביגיל 8-10

רמת גן

 

שני הבניינים ברחוב אביגיל מכילים יחד 54 יחידות דיור בגדלים משתנים, בהם ביצענו עבודות פיתוח וגמר איכותיות שיעניקו לרוכשים בית חם, נוח ומרחיב דעת. זכינו למסור את המפתחות לדיירים המאושרים בידיעה שעשינו עבורם את הכי טוב שאפשר.

סירקין 28

גבעתיים

 

בניין בוטיק בן 7 קומות המכיל 21 דירות בסטנדרט גבוה ומפנק. במסגרת הפרויקט ביצענו עבודות גמר ופיתוח במפרט טכני מודרני ועשיר, תוך שימת לב לפרטים הקטנים (כרגיל אצלנו), עד לשלב מסירת המפתח לדיירים.

משה דיין 2

תל-אביב

 

במגדל כפיר ברחוב משה דיין 2 ביצענו עבודות פיתוח וגמר כחלק מפרויקט עם יזם מוביל. הבאנו 48 דירות אל קו הגמר במצוינות, יופי ואיכות ללא פשרות עד מסירת המפתח.

הפלמ"ח 63

ירושלים

 

במסגרת תמ"א 38 שיפצנו והרחבנו בניין ישן באזור המוגדר כ'תחום העיר ההיסטורית'. הוספנו חדרי ממ"ד בכל דירה, חיזקנו את המבנה ובנינו שתי קומות נוספות. לאורך כל התהליך הקפדנו על יחס חם, מתחשב וקשוב לדיירים, כי אחרי הכל – זה הבית שלהם...

תל-חי

שכונת קטמון הישנה

 

בפרויקט השימור והשיפוץ של הווילה בתל-חי הקפדנו להשאיר ככל הניתן את האוטנטיות המיוחדת למבנה ויצרנו גימורים שימשיכו את האמירה האופיינית למקום. הפרויקט חייב השמת מנהלי עבודה וותיקים המומחים בביצוע עבודות סיום סופר-מיוחדות.

שליחה

​טלפון:

*שדה חובה

שם מלא:

*שדה חובה

דואר אלקטרוני:

*שדה חובה

חברה:

*שדה חובה

הודעה:

*שדה חובה

מלא את הטופס ונציג מטעמנו יצור עמך קשר בהקדם​

צרו קשר