אודותינו

מי אנחנו?

 

הי, נעים מאד!

אם הגעת לכאן, סימן שהפרויקט שלך חשוב לך ואתה מחפש ביצוע מקצועי, מוקפד ועם הרבה מאד לב ומסירות. בנייה היא תמיד מיזם ענק, שכולל מיליון ואחת פרטים ופרטי פרטים, ואין לך באמת דרך לפקח על כל אחד מהם. אנחנו מתייחסים לכל לקוח כאל בן משפחה ולכל פרויקט – כמו לבייבי האישי שלנו, ומעניקים ביטחון מלא בשלמות ובאיכות העבודה.

 

'זקן בניה' היא קבוצה משפחתית, חמה ומלוכדת שעובדת בהרמוניה מופלאה כבר למעלה מ-40 שנה. אצלנו תקבל מעטפת שירותים מושלמת בסטנדרטים הגבוהים ביותר, חדשנות שמתעדכנת בקצב מהיר יחד עם מומחיות וותיקה בכל ענפי הבנייה.

 

אנחנו אלופים במקסימליסטיות עד ירידה לפרטים הקטנים ביותר, כדי לספק עבודה מוגמרת סופר איכותית וחווית שימוש מירבית. תכננו ובנינו עשרות פרויקטים מגוונים, משטחי מסחר עצומים ועד הקמת יצירות ארכיטקטורה מתוחכמות.

 

כמשפחה, כל אחד מביא את הפן המקצועי הייחודי לו (ואנחנו מקצוענים באמת) ותמיד-תמיד מישהו מאיתנו נמצא בשטח, לפקח מקרוב שהכל מתנהל כשורה.

תחומי התמחות

קצת היסטוריה משפחתית

 

'זקן בניה' הוקמה על ידי ויצמן זקן, שהוא ה'אבא' של המקצועניות ושל הרבה מאד בניינים בארץ. הוא בונה כבר מ-1977 ולא מתכנן להפסיק.

יחד איתו עובדים שלושת בניו: מאיר, משה ודניאל, שירשו בגנים את האהבה לבנייה ואת החתירה לאיכות וביצוע פרפקציוניסט.

 

חבר נוסף בקבוצה הוא יונה זקן - אחיו הגדול של ויצמן, אשר בבעלותו חברה המתמחה בביצוע עבודות אינסטלציה מורכבות בהיקפים נרחבים בכל הארץ.

 

בארבעים השנים האחרונות ביצעה 'זקן בניה', יחד עם צוות מיומן, אמין ומומחה, קשת רחבה של פרויקטים ועבודות: מגורי יוקרה, מגדלים, תמ"א 38, בנייה מוסדית וציבורית, עבודות שלד ועבודות גמר. כל פרויקט לימד עוד משהו, חידש זווית מפתיעה והעניק ניסיון ויכולות ביצוע ייחודיים שיש רק לנו. 

משה בניה מתקדמת בע"מ

עבודות בניה הנדסיות ועבודות גמר מיוחדות

ו. מאיר בע"מ

מומחיות בביצוע עבודות פיתוח ותשתיות

מ.י. אינסטלציה בע"מ

עבודות אינסטלציה מורכבות בכל היקף נדרש

שליחה

​טלפון:

*שדה חובה

שם מלא:

*שדה חובה

דואר אלקטרוני:

*שדה חובה

חברה:

*שדה חובה

הודעה:

*שדה חובה

מלא את הטופס ונציג מטעמנו יצור עמך קשר בהקדם​

צרו קשר